I want to buy a DogNTag

Please fill in all the following fields


389s DPH

FREE DELIVERY
Payment options:

Pokud máte zájem provést platbu kartou, zvolit jiné možnosti dopravy (zasilkovna, PPL, dodání na Slovensko) - DogNTag lze zakoupit také na našem eshopu s NFC vybavením - NFCmix.com. Objednávku můžete provést také pomocí emailu na objednavky@dogntag.com - naše zákaznická podpora se Vám bude ráda věnovat.


Contains everything necessary
for immediate use

V krabičce produktu najdete mimo samotné psí známky DogNTag také dva kroužky pro pevné upevnění známky na obojek a hlavně kupón na aktivaci pejskostránky. V zásilce naleznete také informační leták a informační text. Samozřejmostí je přibalený daňový doklad, který slouží zároveň jako dodací a záruční list (poskytujeme záruku na výrobek 3 roky).


Would you like
to touch the tag first?

DogNTag si můžete prohlédnout a vyzkoušet u nás v kanceláři a to ve všední dny mezi 9:00 a 17:00. Sídlíme na Praze 3 na adrese Lucemburská 2434/17, na zvonku hledejte název naší firmy CALL, spol. s r.o. A když se vám zalíbí, můžete jí u nás rovnou zakoupit.


Free delivery
quickly and comfortably

Celou krabičku s DogNTagem vkládáme do poštovní krabice tak, aby v ní byla umístěna napevno a nezničila se. Balíček zasíláme Českou poštou jako doporučenou zásilku. Pokud DogNTag objednáte v pracovní den do 12 hodin, odesíláme zásilku ještě tento den, nebo hned po připsání platby na náš účet. Zásilka zpravidla bývá doručena do druhého dne.

Nevstupujte, slouží jako obrana proti spambotům. Budete zabanováni!