Pro obchodníky

Staňte se prodejci DogNTag psích známek

Můžete od nás nakoupit libovolné množství DogNTagů a následně je prodávat ve svém obchodě s chovatelskými potřebami. Tato možnost platí pro kamenné pobočky i pro internetové obchody. Na vyžádání Vám zašleme velkoobchodní ceník a dodací podmínky. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu obchod@dogntag.com, nebo telefonu +420 242 449 812.

Kamenný obchod

Podpora prodeje
Společně s objednanými DogNTagy od nás obdržíte množství letáčků, nálepek, plakátů a dalších reklamních předmětů určených k rozmístění ve Vašem obchodě. Pokud by vám cokoliv z oblasti podpory prodeje scházelo, jsme otevření doporučením a budeme se vám snažit dodat i další věci dle vašeho přání.

Forma dopravy
Objednávky vyřizujeme ihned, a pokud je to možné, tak vám je doručíme osobně. Pro nás je důležitý osobní kontakt a osobní vazba. Věříme, že čím lépe se poznáme, tím lepší bude náš obchodní vztah. Pokud by osobní návštěva možná nebyla, zašleme vám zboží prostřednictvím dopravce PPL tak, abyste ho dostali hned druhý den.

Reklama
Pokud budete souhlasit, rádi vám pomůžeme s reklamou a o Vašem obchodu budeme informovat na našich sociálních sítích a blogu.

Krádež v obchodě
Může se bohužel stát, že Vám náš produkt v obchodě někdo ukradne. Když se tak stane, hned nás kontaktujte. Pokud si držíte databázi výrobních čísel prodaných produktů, dokážeme zjistit, který se ztratil a jakmile si ho dotyčný aktivuje, dáme vám vědět, o koho se jedná.

Eshop

Unikátní služba pro eshopy – bez skladu a stejně prodáváte
DogNTag můžete nabízet ve svém e-shopu, aniž byste ho měli reálně na skladě. Když ho u Vás zákazník objedná, odešleme objednávku za Vás i s Vaší fakturou. Celá platba od Vašeho zákazníka přijde Vám. My Vám zboží následně vyfakturujeme za sníženou cenu dle platného ceníku. Udržíte si tak cash-flow a budete vždy v plusu. Tento způsob je vhodný pro začátek naší spolupráce.

Informační texty a obrázky na eshop
Víme, že největší brzda přidání nového produktu je naplnění webu texty a obrázky. Proto pro Vás máme informační texty a produktové fotografie připravené a rádi Vám je zašleme. Když budete potřebovat cokoliv dalšího, stačí se zeptat.

Reklama
Obzvlášť pro e-shop je důležitá reklama společně s odkazy pro zlepšení SEO. Když budete našimi obchodními partnery, rádi o vás napíšeme na náš blog a nasdílíme informaci o vás na naše sociální sítě.

Obecné Informace

Propagace u zákazníků
Už se vám stalo, že se vás na DogNTag někdo ptal? Mezi majiteli psů děláme osvětu reklamou v časopisech i na internetu. Máme také vlastní DogNTag stánek, se kterým jezdíme na veřejné akce, jako jsou veletrhy, psí výstavy a závody. To vše vám pomůže ve vašich prodejích.

Propagace u odborné veřejnosti
Ztracený pejsek nemusí skončit pouze u člověka na ulici, ale může ho dostat také odchytová služba, policie nebo veterinář. Všechny důležité instituce o využití DogNTagu informujeme a školíme.

Garance doporučené koncové ceny – rovné podmínky pro všechny
Každý produkt je unikátní a má své vlastní výrobní číslo. Díky tomu dokážeme dohledat, kdo prodává produkty za trvale sníženou cenu a nedrží se doporučené koncové ceny. Pravidelnou kontrolou cen našich produktů chráníme rovné podmínky pro všechny naše prodejce! Pokud zjistíme, že je náš produkt dlouhodobě prodávaný za výrazně nižší cenu, snažíme se situaci s konkrétním prodejcem řešit a v krajním případě můžeme přerušit dodávky dalších produktů. Tím dokážeme zaručit, že produkt bude mít vždy svou pevně danou minimální prodejní cenu.

Záruka produktu
Za naším produktem si stojíme a proto poskytujeme 3 letou záruční dobu. Záruka začíná platit dnem aktivace produktu zákazníkem a nezáleží na tom, kdy známku prodáte. Záruky vyřizujeme především výměnou za nové zboží a vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc.

Nevstupujte, slouží jako obrana proti spambotům. Budete zabanováni!